wtorek, 1 kwietnia 2014

Podsumowanie marca


W marcu się nie popisałam... 12 postów, mało przeczytanych książek... Ale jeszcze tylko niecały miesiąc i oddaję się czytaniu całkowicie - byle do egzaminów!
A teraz statystyki: 

 1. Czytamy fantastykę: 5 książek
 2. Jasna strona mocy: 6 książek = 2235 str. 
 3. Przeczytam tyle ile mam wzrostu: 14.7 cm, czyli jeszcze...158 cm - 30.3 cm - 14.7 cm = 113 cm zostało
 4. Klucznik: 3 książki


 A jak tam marzec u Was? :) 

P.S. 
Przypominam o "Odkrywaniu magii listów" :) -> KLIK

13 komentarzy:

 1. Świetnie wyniki, gratuluję i życzę dalszych sukcesów w czytaniu ;)
  I dzięki za przypomnienie o akcji listowej! Chciałam w niej wziąć udział, ale zapomniałam na jakim blogu była organizowana :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja byłam przekonana, że mój marzec był zły, a czytam w komentarzach że nie poszło mi tak źle! Mamy podobne wyniki, więc stwierdzam: wcale nie przeczytałaś i nie zrecenzowałaś mało! A popieram to opiniami innych blogerów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję :) Ja przeczytałam 12 książek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. I tak dobrze Ci poszło, powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wyniki wcale nie tak złe. Sześć książek to bardzo dobra liczba. Powodzenia w nowym miesiącu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak dla mnie 6 książek to świetny wynik, więc gratuluję. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepraszam Cię bardzo, ale nie rozumiem ludzi, którzy narzekają na "małą" ilość przeczytanych książek. Czy to właśnie liczba przeczytanych powieści jest najważniejsza? Czytamy tylko po to, aby potem liczyć sobie, ile przeczytaliśmy? Sześć książek to dużo jak na jeden miesiąc, a Ty jeszcze narzekasz ^^ Liczy się jakość! Nie rozumiem, niech mi to ktoś wytłumaczy :)
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eh... Może gdyby jakościowo książki były dobre, to bym nie narzekała? A tak z tych 6 zaledwie 2 mi się spodobały... :/

   Usuń
 8. Zazdroszczę ci wyników. Ja w miesiącu ledwo co jedną książkę czytam ;-; Ten brak czasu. A to wyzwanie z przeczytaniem tyle ile masz wzrostu jest bardzo ciekawe.

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję wyniku i życzę jeszcze lepszego w kwietniu ; )

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja w marcu przeczytałam tylko o jedną książkę więcej, ale jakościowo były dobre, więc nie narzekam :> Życzę powodzenia z egzaminami i lepszych wyników po nich c:

  OdpowiedzUsuń
 11. U mnie było bardzo dobrze w marcu z czytaniem :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz to motywacja. Słowa nie zawsze chcą płynąć tak, jakbym sobie tego życzyła, ale blokadę łatwiej przełamać wiedząc, że ktoś po drugiej stronie ekranu przeczyta tych kilka zdań.

Staram się odwiedzać blogi komentujących, jednak wybaczcie, jeśli zdarzy mi się nie zajrzeć do Was. Będę nadrabiać moje zaległości - nie krępujcie się zatem linkować do siebie :)