poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Mini konkurs - złap licznik

Już niedługo licznik wybije 60 000 wejść na mojego bloga, które cieszą mnie niezmiernie! Dlatego też postanowiłam zrobić konkurs z niespodzianką - książką z mojej biblioteczki, będzie kilka do wyboru.
Co trzeba zrobić? 

Zrób zrzut ekranu z licznikiem z liczbą 60 123 i wyślij go na adres withabook.blog@gmail.com


Wygrywa pierwsza osoba, która wyśle zrzut z podaną liczbą. JEDNAK jeśli nikt nie trafi na magiczny numerek, nagroda powędruje do osoby, która zrobi zrzut liczby najbliższej (do przodu, czyli np. 60 124). 

ZAPRASZAM DO UDZIAŁU :) 

P.S.
Jeśli chcesz, możesz dodać blog do obserwowanych i/lub polubić FP, a także udostępnić banner konkursowy. Nie jest to obowiązkowe, ale będzie mi bardzo miło :)Konkurs się zakończy w dniu wybicia oczekiwanej ilości wejść, a w razie braku "prawidłowych" zgłoszeń do pierwszego maila.

4 komentarze:

 1. Najwidoczniej się spóźniłam :) Gratuluję zwycięzcy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wysłałam wczoraj maila. Doszedł? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Doszedł doszedł :) Sprawdź wyniki w następnym poście :D

   Usuń

Każdy komentarz to motywacja. Słowa nie zawsze chcą płynąć tak, jakbym sobie tego życzyła, ale blokadę łatwiej przełamać wiedząc, że ktoś po drugiej stronie ekranu przeczyta tych kilka zdań.

Staram się odwiedzać blogi komentujących, jednak wybaczcie, jeśli zdarzy mi się nie zajrzeć do Was. Będę nadrabiać moje zaległości - nie krępujcie się zatem linkować do siebie :)