sobota, 30 marca 2013

Smacznego jajka!!

Na początek chciałabym życzyć Wam smacznego jajka, mokrego dyngusa i bogatego zajączka. No i standardowo, kaski w portfelu, dobrych ocen w szkole itd, itp :) .

Robiliście pisanki? Jak tak, to jakie? U nas było jedynie farbowanie łupinkami z cebuli... Szczerze mówiąc nikomu z nas się nie chce bawić w malowanie ręcznie... Może za rok się weźmiemy w garść...
Ma ktoś konto na www.postcrossing.com ? Ja mam i ostatnio dostałam pierwszą kartkę! Cieszę się jak głupia :) Przyszła z Rosji, od niejakiej Anastasii. Muszę wysłąć kilka kartek po świętach... Jak na razie wysłałam tylko dwie i tylko jedna doszła. Druga idzie 51 dni i końca nie widać.
Oto jak wygląda:

Ładna, prawda? 

Chciałabym poinformować Was, że kończę właśnie książkę "Córka Słońca". Chcecie recenzję? A, no i dziękuję Wam za komentarze, mimo, że jak na razie na blogu świecą pustki... Niedługo to się zmieni, kochani. Dziś zamawiam modelinę, myślę, że po świętach zobaczycie posty z moimi wypocinami :) Uprzedzając pytania: Tak, będzie można się śmiać z nich, nie obrażę się :) Po świętach odwiedzę również mój drugi dom - bibliotekę, i wypożyczę książki, które mi zaproponowano w komentarzu. 
Jeśli zdążę, to dodam dziś jakiś mój projekt. Wie ktoś jakie kredki są najlepsze? Chodzi mi o firmę. Będę wdzięczna za info :)
Lecę, kochani. Wesołych Świąt :)


1 komentarz:

Każdy komentarz to motywacja. Słowa nie zawsze chcą płynąć tak, jakbym sobie tego życzyła, ale blokadę łatwiej przełamać wiedząc, że ktoś po drugiej stronie ekranu przeczyta tych kilka zdań.

Staram się odwiedzać blogi komentujących, jednak wybaczcie, jeśli zdarzy mi się nie zajrzeć do Was. Będę nadrabiać moje zaległości - nie krępujcie się zatem linkować do siebie :)