piątek, 17 lipca 2015

Przechadzka po Londynie cz.1... i chyba nie ostatnia :)


Trochę czasu już w Londynie spędziłam, trochę już zwiedziłam, dlatego też pomyślałam, że podzielę się z Wami kilkoma zdjęciami :)

Po lewej: The Globe/Po prawej: Royal Albert Hall

 Oto gdzie skierowałam pierwsze kroki - szkoda tylko, że do teraz nie wiem, jak jest w środku obu z tych cudnych budynków... Przy okazji: spróbujcie szybko powiedzieć "Royal Albert Hall" - językołamacz rodem z Polski :D


Po lewej: Pałac Westminsterski/Po prawej: Big Ben kontra Katedra westminsterska
Dużo nie muszę pisać, prawda? Dużo, to ja się nachodziłam błądząc po centrum i próbując tam dotrzeć!

Po lewej: słynna, majestatyczna londyńska twierdza Tower/Po prawej:... Hmmm...? Oto chwila samouwielbienia dla Waszej ulubionej bloggerki (dajcie się nacieszyć, nie wyprowadzajcie od razu z błędu :)). 
Co do mewy... Mały wypad na plażę spowodował obsesję na punkcie fotografii tego pięknego ptaka... Ale o tym następnym razem. O ile taki będzie :D

3 komentarze:

Każdy komentarz to motywacja. Słowa nie zawsze chcą płynąć tak, jakbym sobie tego życzyła, ale blokadę łatwiej przełamać wiedząc, że ktoś po drugiej stronie ekranu przeczyta tych kilka zdań.

Staram się odwiedzać blogi komentujących, jednak wybaczcie, jeśli zdarzy mi się nie zajrzeć do Was. Będę nadrabiać moje zaległości - nie krępujcie się zatem linkować do siebie :)